O nás

Kto sme

Sme spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1998 v Trenčíne ako lokálna firma v oblasti informačných technológií. Počas viac ako 25 rokov pôsobenia sme sa vypracovali na spoločnosť, ktorá poskytuje svojim zákazníkom IT služby na celom území SR. Pomáhame im zlepšiť ich konkurencieschopnosť a efektivitu. Navrhujeme, budujeme a manažujeme informačné systémy a zabezpečenú infraštruktúru.

Naše hodnoty

Dlhodobo dodržiavame princípy a zásady, ktoré sme si stanovili pri vzniku firmy, a to svojich klientov nikdy nezavádzať a vždy pre nich vytvárať len také riešenia, ktorým sami dôverujeme. Domnievame sa, že týmto spôsobom môžeme dosiahnuť spokojnosť našich zákazníkov a tým aj našu vlastnú.

Ľudia v spoločnosti

Od začiatku za týmto všetkým stoja dvaja ľudia, Bernard Bagín a Marian Sirotný, ktorí si do tímu vyberajú správnych a spoľahlivých ľudí, pretože veľmi dobre vedia, že technológie sa menia, ale ľudia zostávajú. Prioritou je preto kontinuálny a profesijný rast celého tímu, vďaka ktorému môžeme lepšie pochopiť potreby klientov a ponúknuť im riešenia, ktoré naplnia ich požiadavky. Ľudia z tímu sú naším najcennejším prvkom a my sme hrdí na každého jedného z nich.

Naše ciele

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť našich zákazníkov. Chceme im poskytovať riešenia, ktoré majú vysokú pridanú hodnotu. K tomu prispievajú atribúty ako stabilita, bezpečnosť, vysoká dostupnosť a podpora implementovaných riešení, ktoré svojím dizajnom a spôsobom nasadenia patria k špičke z technologického aj bezpečnostného hľadiska. Zárukou kvality našich riešení je úzka spolupráca s poprednými dodávateľmi hardvérových aj softvérových komponentov.